Атестація вчителів – відмінно!21 березня відбулося прикінцеве засідання шкільної атестаційної комісії, на якому розглядалися підсумки проведення чергової атестації педагогічних працівників школи. Комісія відзначила високий рівень матеріалів, наданих атестантами: портфоліо, розробки уроків та виховних заходів, звіти про участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, презентації з розробки науково-методичної проблеми школи «Вдосконалення системи самоосвітньої науково-методичної роботи вчителя в контексті підвищення його професійної компетентності та розвитку здібностей особистості учня».

Поздоровляємо атестантів 2013 року Олену Андреєву, Ольгу Голік, Аллу Малу, Марію Куліш, Ольгу Барсукову, Галину Вященко, Олену Переверзєву, Катерину Хомутовську з успішним проходженням атестації.