Успішна атестація-2015

Любов Бондаренко, вчитель української мови та літературиЛюбов Бондаренко, вчитель української мови та літератури:

«Казковий світ літератури. Проблема, над якою працюю в методичному об’єднанні – «Самоосвіта вчителя української мови та літератури, російської мови та світової літератури як шлях до підвищення професійної майстерності та розвитку здібностей учнів». Моя проблема: «Застосування інтерактивних методів навчання як один зі шляхів підвищення ефективності уроків української мови та літератури та самоосвітньої роботи учнів».

Своєю роботою я хочу: навчити сприймати казковий світ, який навколо нас, через художні образи творів; грамотно і логічно викладати те, про що дізналися; навчити критично мислити; швидко адаптуватися в мінливих життєвих ситуаціях; використовувати набуті знання та вміння в житті; уміти планувати стратегію свого життя.»

Ірина Лябіхова, вчитель образотворчого мистецтваІрина Лябіхова, вчитель образотворчого мистецтва:

«Творчість підтримує суспільство. Я підвищила рівень кваліфікації шляхом самоосвіти в творчій діяльності, ознайомилась із роботою вчителів-новаторів, брала участь у міський семінарах та майстер-класах.

Набуті знання використовую для творчого розвитку учнів. Вважаю самоосвітню діяльність шляхом до підвищення компетентності, майстерності вчителя та до професійного зросту.

Протягом року працюю над проектом «Підтримай бійця АТО».

За рік, я сама, а також разом з учнями намагалися показати бійцям, що ми про них турбуємося та підтримуємо. Через маленькі листівки, сувеніри, печиво, зроблені власноруч, ми передавали свою любов військовим.»

Тетяна Музиченко, вчитель початкових класівТетяна Музиченко, вчитель початкових класів:

«Атестація для вчителя стає перевіркою особистого зростання, можливістю поділитися з колегами своїми здобутками та екзаменом на компетентність.

Професійна підготовка вчителя не закінчується у стінах педагогічного навчального закладу. Вона продовжується протягом усієї професійної діяльності педагога.»

Людмила Осіпова, вчитель фізичної культуриЛюдмила Осіпова, вчитель фізичної культури:

«Урок фізкультури – творчий процес, тому намагаюся, щоб на кожному уроці було щось нове і цікаве, щоб діти робили для себе маленьке відкриття. Щоб на цих уроках вони старалися виявляти всебічні здібності, що допоможуть долати і перемагати труднощі, самостійно мислити та досягати поставленої мети.»

Наталя Романовська, вчитель світової літературиНаталя Романовська, вчитель світової літератури:

«Школа мого життя. Наша школа для мене – особливий навальний заклад. У перший клас я пішла саме у двадцять другу, вона тоді знаходилася на вул. Островського. Потім, після закінчення вищого навчального закладу, повернулася до рідної школи: уже вчителем. Тут працювала і моя мама – Лариса Панкратова.

За десять років роботи у школі я підготувала собі гідну заміну: мої учениці Наталя Рябуха, Вікторія Дунаєва, Галина Вященко, Ольга Барсукова, Наталя Алішкевич, Олена Переверзєва – тепер вчителі в школі, а Олена Постолюк – як секретар перша помічниця директора.

Зараз я працюю методистом центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради, проте завжди відчуваю себе учителем і не уявляю свого життя без непосидючих п’ятикласників. Хочу бачити їх розумними, допитливими, небайдужими, справжніми патріотами нашої країни.»

Ольга Ситник, вчитель початкових класівОльга Ситник, вчитель початкових класів:

«Атестація – це важливий етап в житті кожного педагога. Вона розкриває динаміку професійного росту, демонструє майстерність, стає підсумком наполегливої професійної діяльності.»

Успішна атестація-2015