Майбутні конструктори народжуються в школі

13 травня у музейній залі школи була розгорнута експозиція найкращих учнівських робіт із креслення за останні роки. Багато випускників стали інженерами, техніками, конструкторами.

Б.С. Набока, учитель креслення, розповів відвідувачам про важливість такої специфічної науки: «Сьогодні креслення – це не лише засіб спілкування інженерів, конструкторів та робітників, – це фундамент графічної культури людини, яка живе в сучасному техногенному світі. Креслення – це один з ключів до успішного оперування сучасними видами інформаційних систем».

Представлені роботи, певно що, видаються учням 4-7 класів занадто складними. Однак уже в 8-9 класах школярі також будуть опановувати креслярське мистецтво – виведення точних графічних описів предметів, геометрії деталей навколишнього світу.

Багато з відвідувачів зголосилися пов’язати свою майбутню діяльність з технікою, промисловим виробництвом.

Випускник школи Кирило Диркач зробив запис в книзі відвідувачів: «Я планую вступати в Машинобудівний коледж ЦНТУ – тож креслення дуже мені знадобиться!»

Фото Валерії Сафонової

Майбутні конструктори народжуються в школі Майбутні конструктори народжуються в школі Майбутні конструктори народжуються в школі Майбутні конструктори народжуються в школі