5 жовтня восьмикласники разом з учителем креслення Борисом Набокою та класними керівниками Оксаною Бойко і Світланою Александровою відвідали Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ.

Учні дізналися про історію розвитку коледжу та його відомих випускників. Під час екскурсії познайомилися з переліком спеціальностей, умовами навчання та вступу, пройшлися навчальними кабінетами. Деякі з учнів виявили бажання взяти участь в роботі Літньої школи на базі закладу, де можуть досконало познайомитися з майбутніми інженерними професіями та зробити крок до їх опанування.

Ми вдячні керівництву коледжу за організацію для нас Дня відкритих дверей.

Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія