Дякуємо за музичний концерт!

7 червня вихованці табору «Барвінок» співали і танцювали в філармонії.

Літній концерт подарував нам і музику, і ігри. Найбільше сподобалися кумедні клоуни, яскраві костюми.

На концерті виступали наші друзі, знайомі – тож ми не шкодували оплесків, щоб підтримати їх. «Я часто також співаю у філармонії в складі колективу «Кристалик», – доповнює глядачка концерту Олександра Бурлака (3Б). – Так що я люблю і дивитися, і сама виступати в філармонії».

Під час концерту ми весело підспівували під пісню «Матуся Україна», «Птицу манит высота…» та інші.

Коли ми їхали автобусом назад, то дослідник історії школи Василь Вікторович коментував: «Тут, на набережній була раніше наша 22 школа».

З нетерпінням чекаємо наступної поїздки!

Анастасія Смиженко, 3А

Дякуємо за музичний концерт! Дякуємо за музичний концерт! Дякуємо за музичний концерт! Дякуємо за музичний концерт!