Урок, присвячений Героям Небесної Сотні, ознаменувався зустріччю з одним із авторів збірки революційної поезії «До барикад!» Василем Левицьким з учнями 7Б класу. Твори поетів-земляків, які читали семикласники, допомогли їм краще зрозуміти, усвідомити події, що сталися на київському майдані шість років тому.

Василь Вікторович представив свою нову збірку «У краї  на зліт часів», видану в київському видавництві «Український пріоритет» у 2019 році. Книга має патріотичне, громадянське спрямування, змушує задуматися над минулим  і сьогоденням нашої країни. Автор спонукає дітей до аналізу поезій, нащо вони активно відгукнулися, пояснюючи те, як вони розуміють події описані в творах.

Для читачів бібліотеки нашого закладу В. Левицький подарував свою книгу «У краї на зліт часів» і передав подарунок від поетеси з Кропивницького Олени Горобець – дитячу книгу  «Помста дерев». Зустріч з  поетом залишила щирі, добрі емоції, як у дітей, так і в педагогів нашого закладу.

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко