Герб школиВ обрамленні зелених паростків - щит.

З лівої та правої сторін - дві сови.

Внизу на стрічці - слова з Біблії: "Господь дає нам мудрість, з Його вуст - знання і розум".

Вгорі - золота зірочка.

Пояснення символіки.

Герб школи ілюструє історію та традиції нашої школи.

Гербовий щит поділено на три частини синім вилоподібним хрестом, що символізує злиття річок Інгулу, Сугоклеї та Біянки, які протікають неподалік від будівлі школи. Синій колір символізує славу і честь предків, води трьох рік Кіровоградщини, мирне небо.

У верхній частині щита - роза вітрів, символ вільного вибору кожного випускника школи. В лівій частині - вічний вогонь, символ пам'яті про подвиг наших предків. У правій частині - піраміда, символ глибини і неосяжності знань, нескінченного прагнення людини до розкриття незвіданого.

Гербовий щит увінчано короною з палаючих факелів, пензля та пера. Під щитом на синій стрічці слова: "Мудрість, знання, розум", які проголошують головні цінності вчителів та вихованців.

Сова - символ мудрості та далекоглядності. Зелений паросток у лапах однієї - символ розвитку, сувій у лапах другої - символ вірності заповідям минулих поколінь і наші побажання майбутнім.

Рожеве тло символізує чистоту та бездоганність моральних орієнтирів школи, мудрість обраного шляху до добробуту та розквіту.

Зірка символізує світло, яке випромінює школа.

Внесено до Геральдичного Реєстру Української Геральдичної Колегії 28 лютого 2003 року.