Прапор

Прямокутне полотнище золотисто-синього кольору.

У верхній частині - девіз школи - слова з Біблії "Навчатись, благодіяти, стверджуватись".

В центрі, золотом на синьому - герб школи.

Девіз школи

Слова з Біблії "Навчатись, благодіяти, стверджуватись" закликають кожного учня та вчителів до самовдосконалення та самодостатності.

Людина навчається все своє життя у батька з матір'ю, у вчителя, у інших людей. Школа - це храм науки, де дитина навчається, щоб потім свої знання передати наступним поколінням.

Ми живемо серед собі подібних, де є сильніші і слабкіші, бідніші і багатші, щасливі і нещасливі, але всі ми рівні перед Богом. Якщо ти справжня людина - будь милосердним: допоможи іншому, захисти слабкого, благодій і добро, яке йде від тебе, повернеться сторицею.

Стверджуйся, але не для того, щоб підкоряти, а для того, щоб робити рідних та близьких для тебе людей щасливими.

Колористичне вирішення: синій колір символізує води трьох річок нашої батьківщини - Біянки, Сугоклеї та Інгулу, мирне небо над головою, героїчне минуле нашого народу. Маленька зірочка у верхній частині герба - це наша школа, яка є невід'ємною частиною в сузір'ї зірок європейської спільноти.

Внесено до Вексіологічного Реєстру Української Геральдичної Колегії 28 лютого 2006 року.