Детальніше...Детальніше...Детальніше...Літературно-музичну годину, присвячену Кобзарю, для учнів 8А підготували вчитель музичного мистецтва Тетяна Гаврилова і завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко.

Відеоматеріали, представлені учням, розкрили особистість Тараса Шевченка як поета, полум’яного борця за долю українського народу, як талановитого художника. У заході взяли участь учениці 3Б Єлизавета Міханчук, Валерія Іванкова, Вероніка Лапа, які артистично декламували поезії  Кобзаря.

Восьмикласники взяли участь у вікторині на знання біографії і творчості поета. Найактивнішими були Олена Степанова, Ксенія Охотович, Єлизавета Тимчук, Денис Опішняк.

Детальніше...Детальніше...Детальніше...До 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 5Б читали твори письменниці. Зінаїда Петрівна, завідуюча бібліотекою, ознайомила учнів з цікавими фактами з біографії письменниці.

Детальніше...

До 150 річчя від Дня народження Лесі Українки, в 5Б пройшла літературна година «Співачка досвітніх вогнів».

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла учням про дитинство поетеси, ознайомила учнів з її творчістю.

Класний керівник Алла Полунчукова показала учням відеоматеріали про Лесю Українку.

Читанням віршів великої поетеси п’ятикласники вшанували її пам’ять.

Детальніше...

Інформаційні години, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут, відбулися в класах нашої гімназії.

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко розповіла дев’ятикласникам про події бою під Крутами, представила книгу С. Шевченка «Шульгіни». У книзі розповідається про нашого земляка Володимира Шульгіна – учасника бою під Крутами, його ім’ям перейменована одна з вулиць нашого міста.

Урок, присвячений Героям Небесної Сотні, ознаменувався зустріччю з одним із авторів збірки революційної поезії «До барикад!» Василем Левицьким з учнями 7Б класу. Твори поетів-земляків, які читали семикласники, допомогли їм краще зрозуміти, усвідомити події, що сталися на київському майдані шість років тому.

Василь Вікторович представив свою нову збірку «У краї  на зліт часів», видану в київському видавництві «Український пріоритет» у 2019 році. Книга має патріотичне, громадянське спрямування, змушує задуматися над минулим  і сьогоденням нашої країни. Автор спонукає дітей до аналізу поезій, нащо вони активно відгукнулися, пояснюючи те, як вони розуміють події описані в творах.

Для читачів бібліотеки нашого закладу В. Левицький подарував свою книгу «У краї на зліт часів» і передав подарунок від поетеси з Кропивницького Олени Горобець – дитячу книгу  «Помста дерев». Зустріч з  поетом залишила щирі, добрі емоції, як у дітей, так і в педагогів нашого закладу.

Завідувач бібліотекою Зінаїда Скляренко

Детальніше...

До шкільної бібліотеки надійшло науково-довідкове видання «Коронація слова» на відзначення 20-річчя Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей.

Видання ознайомлює читачів із тенденціями в літературному процесі крізь призму переконань сучасних українських письменників. Надає біографічні довідки про лауреатів I-III премій , перелік їхніх творів,  окремі науково оглядові розвідки.

Детальніше...

20 листопада на бібліотечному уроці учні 2Б разом із завідуючою бібліотекою Зінаїдою Скляренко здійснили подорож у «Країну прав дитини».

Під час заходу діти аналізували дії казкових персонажів і визначали порушення прав дитини, приймали участь у грі «Я маю право», відповідали на питання правознавчої вікторини.

Не забули пригадати і про обов’язки учнів, яких треба дотримуватись в нашому закладі.

Детальніше...

Мовознавчу ігротеку для учнів 5Б класу підготувала завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко, головним арбітром була вчитель української мови Ірина Бігун.

У ході заходу діти отримали інформацію про започаткування свята «День української писемності та мови», про Преподобного Нестора Літописця і його книгу «Повість минулих літ», про видатного мецената і громадського діяча Петра Яцика та його ідею щорічно проводити Всеукраїнський конкурс з української мови.

Детальніше...

11 жовтня з нагоди проведення Дня бібліографії «Сходинки до знань» для шестикласників була представлена книжкова виставка «Твої помічники: словники, довідники, енциклопедії».

Учні дізналися про різні види словників, їх поділ за змістом та читацьким призначенням. Цікавими і різноманітними були представлені енциклопедичні видання та довідники.

Детальніше...

10 жовтня до Дня українського козацтва в 7А класі відбувся конкурс-гра на звання супер-козак класу. Захід проходив під девізом «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух».

Ведучими на святі були Євгенія Селіванова і Ксенія Охотович. Вони розповідали про доблесть, честь і відвагу козаків-запорожців.

Конкурс розпочався змаганням: «Хто швидше вдягне українську сорочку».