Документи з атестації в 2019-2020 н.р.: https://is.gd/Ig3me5 

Документи з атестації в 2020-2021 н.р.: https://is.gd/YUBoJy 

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...
Детальніше... Детальніше...   

Детальніше...

Під час весняних канікул на засіданні педагогічної ради відбувся творчий звіт учителів, що атестувалися у 2018-2019 н.р.

Вітаємо Ірину Бігун, Поліну Драч, Любов Антіпову, Ліну Моренко, Людмилу Пасічну, В’ячеслава Сабадиря, Бориса Набоку з успішною атестацією.

Бажаємо успіхів та творчого натхнення нашим педагогам!

Детальніше...

Детальніше...

Сьогодні, 21 березня відбулося підсумкове засідання шкільної атестаційної комісії.

Упродовж навчального року комісія у складі вчителів-професіоналів Ірини Бігун (старший вчитель), Бориса Набоки (вчитель-методист), Поліни Драч (вчитель-методист), Людмили Тарасенко (старший вчитель), Наталії Рябухи (вчитель-методист) вивчала досвід атестатів. Вони були залучені до сучасних форм роботи, брали участь у різних міських та обласних заходах, вдосконалювали власну педагогічну майстерність.

Детальніше...

Цього навчального року атестуються: Л.Л. Тарасенко, В.О. Дунаєва, С.В. Алєксандрова, Н.В. Мальована, В.О. Прядун, К.М. Аширбекова, І.П. Прокопенко, С.Г. Тунік, Н.В. Рябуха.

Наші шановні атестати протягом років підтверджували високий рівень професіоналізму. Їхні напрацювання систематично висвітлюються на шкільному сайті та в шкільній газеті. Незабаром педагоги поділяться зі своїми колегами найсвіжішими набутками. Найцікавіші з них увійдуть у золоті скрижалі не тільки історії школи, а й освіти міста.

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

17 березня вчителі-атестанти захистилися гідно й успішно.

Тривав атестаційний період із 20 жовтня до 15 березня. За цей час наші педагоги провели чимало відкритих уроків, виховних заходів, напрацювали нові підходи до процесу навчання та самоосвітньої діяльності. Кожен учитель створив потужне електронне портфоліо, в якому зібрано кращі надбання педагога упродовж його роботи.

Детальніше...

Педагогічна громада позитивно відмітила практичні кроки вчителів-атестантів щодо оформлення центрального вестибюлю наочністю, приуроченою до 90-річчя школи.

Детальніше...21 березня відбулося прикінцеве засідання шкільної атестаційної комісії, на якому розглядалися підсумки проведення чергової атестації педагогічних працівників школи. Комісія відзначила високий рівень матеріалів, наданих атестантами: портфоліо, розробки уроків та виховних заходів, звіти про участь у всеукраїнських та міжнародних проектах, презентації з розробки науково-методичної проблеми школи «Вдосконалення системи самоосвітньої науково-методичної роботи вчителя в контексті підвищення його професійної компетентності та розвитку здібностей особистості учня».