Завдання на період дистанційного навчання для групи №1: https://is.gd/FCf7dL

Завдання на період дистанційного навчання для групи №2: https://is.gd/ChTQ39

Завдання на період дистанційного навчання для групи №3: https://is.gd/Ztqj2W

Роботи учасників гуртка: https://is.gd/qOx6WZ

Учні гімназії разом з керівником гуртка Віктором Володимировичем та талановитою Катериною Романенко (ученицею школи до 8 класу), в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» доєднались до флешмобу та виконали чуттєвий танець!

Детальніше...Детальніше...Детальніше...20 листопада з нагоди святкування Всесвітнього дня дитини депутати учнівського парламенту чотири перерви поспіль проводили танцювальні батли для учнів початкової школи, чим додали школі драйву, позитиву та гарного настрою на цілий день, не дивлячись на похмуру погоду на дворі.

Батли виконувалися імпровізовано.

Детальніше...

Нещодавно учасники шкільного хореографічного колективу «Тріумф» взяли участь у міському конкурсі хореографічного мистецтва «Танцююче місто» та посіли ІІ місце у своїй віковій категорії.

За правилами дітям необхідно було виконати одну танцювальну композицію та продемонструвати елементи та комбінації тренажної системи класичного танцю. Оцінювали учасників керівники професійних колективів міста.

Діти добре впоралися із поставленою задачею та показали себе з професійної сторони.

Вітаємо наших юних танцюристів з ІІ місцем!

Детальніше...

22 квітня в актовій залі відбувся благодійний гала-концерт «Школа має талант» (художній керівник –педагог-організатор Віктор Рибалко).

У програмі шоу було 17 заходів, серед яких танцювальні композиції, виконання сучасних пісень, декламування поезії, показові виступи юних спортсменів (дзюдо, карате, художня гімнастика), гра на музичних інструментах (гітара, флейта, піаніно).

Детальніше...Детальніше...19 березня наймолодші вихованці шкільного хореографічного гуртка (керівник Віктор Рибалко) взяли участь у конкурсі «Паросток», який відбувся на базі Кіровоградської обласної філармонії та зайняли І місце.