Сьогодні, 15 червня, ми разом із обласною бібліотекою для юнацтва помандрували на дуже цікаву Планету казок.

Головний бібліотекар популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді Інна Шевченко та завідувачка цього відділу Раїса Твердоступ підготували для дітей нашого табору слайд-вікторину «Планета дитинства» та тренінг «Справжній друг: як його знайти».

Наймолодші діти відгадували казкових героїв, загадки, прислів’я та приказки, співали пісні та інше.

Зі старшими учнями ми розпізнавали настрій людини за виразом її обличчя. А ще була гра «Камінь і перо». У ній кожен учень по черзі розповідав, коли їй – йому важко, а коли легко, ділячись своїми переживаннями з друзями.

Наприкінці заходу діти дійшли висновку, що в дружбі найголовніше вірність та довіра.

Володимир Кочетков, юний журналіст,
фото: Анастасія Смеюха

Дружня мандрівка казками Дружня мандрівка казками Дружня мандрівка казками Дружня мандрівка казками