Діти у світі професій27 лютого для дітей створена книжкова виставка «Світ професій», яка покликана допомогти учням у виборі майбутньої стезі.

Експозиція складається з п’яти частин – за видами діяльності. До першої, «Людина – художній образ», належать професій артиста, художника, архітектора, кінорежисера, реставратора та багато інших. Другий напрям знайомить із професіями, центральною ознакою яких є стосунки між людьми – це, звичайно, учителі, лікарі, екскурсоводи, секретарі, продавці. Група «Людина – техніка» присвячена таким професіям, як пілот, машиніст, слюсар, механік. Поряд знаходиться підбір книг із теми «Людина – знакова система» – фах, який пов'язаний із картами, схемами, математикою (інженер, конструктор, фінансист, програміст). Важливим напрямом людської діяльності є агроном, біохімік, генетик, садівник, еколог. І за кожним із представлених тематичних груп пропонується література.

Особливо актуальною і важливою є виставка для старшокласників, яким уже доводиться визначатися з майбутнім видом діяльності.

На виставці вже побували восьмикласники. І деякі з них, кажуть, визначилися ким хочуть стати. Так, до прикладу, Юлія Гончаренко (8Б) бачить себе інженером-маркетологом, Анастасія Старченко (8А) – візажистом-перукарем, а Олександр Данльченко (8А) – машиністом.

Олександр Рябченко, 8А