Дивосвіт книжок цікавих

Поетеса Антоніна Царук зустрілася з учнями 4Б класу і представила нові книги «Колюча казка», «Шкідливий кіт», «Чим пахнуть ремесла?», «Концерт», «Відкриття», «Я мию руки», «Мама з Мамстердама.

Тематика книг різноманітна – жартівливі, веселі, повчальні вірші. Учні в свою чергу представили вірші А. Царук з раніше виданих збірок «Майже вчений», «Відважне мишеня».

Під час зустрічі поетеса спілкувалась з дітьми, а діти засипали її запитаннями. У наслідок цієї зустрічі шкільна бібліотека поповнилась новими творами письменниці, також поетеса подарувала книги наших земляків А. Черниша «Рідних звуків голоси», «Такі ми є» і О. Кардіваренка «Самі собі в своїй господі» і «Дірка в космоплані».

Дивосвіт книжок цікавих Дивосвіт книжок цікавих Дивосвіт книжок цікавих Дивосвіт книжок цікавих