Екологічний брейн-ринг

15 квітня учні 3В класу взяли участь в екологічному брейн-рингу.

Клас поділився на  дві команди – «Пташенята» і «Звірята». Завідувач бібліотеки Зінаїда Скляренко і класний керівник Ольга Ситник були арбітрами. Учні творчо і активно змагалися в інтелектуальній грі, яка проходило у чотири раунди. За правильні відповіді учні отримували фішки у вигляді різних тваринок. Діти відповідали на запитання, аналізували різні ситуації, відгадували кросворд, продовжували прислів’я.

Підрахунок балів обох команд показав однакову кількість, тож була оголошена нічия, а всі учасники брейн-рингу продемонстрували добрі знання про тваринний і рослинний світи та про охорону природи.

На завершення завідувач бібліотеки представила учням літературу про тварин як художнього змісту, так і науково-пізнавальну.