Довідкові видання прийнято вважати найбільш достовірними джерелами інформації, оскільки їх створює велика кількість вчених, редагують кваліфіковані спеціалісти.

До довідкових видань належать: словники, довідники, енциклопедії.

У цьому навчальному році в ході проведення акції "Живи, книго!" наша шкільна бібліотека поповнилася новими довідковими виданнями:

1. Великий сучасний українсько-російський і російсько-український словник-довідник.
    Це комбіноване видання складається з двох частин. Словник уміщує понад 80000 слів і виразів сучасної української і російської мов, включаючи спільну лексику.
    Видання призначене для учнів старших класів, абітурієнтів. Словник-довідник можна використовувати при підготовці до уроків, заліків, іспитів, під час читання й перекладу текстів.
  2. OXFORD. Велика енциклопедія школяра.
    Енциклопедія відповість на всі питання дітей і допоможе їм у вивченні шкільних предметів.
  3. Чудеса світу. Ілюстрована енциклопедія для дітей.
    Книга призначена для дітей 8-12 років і покликана пробудити і розвинути інтерес до історії та культури людства.
  4. Словник труднощів української мови.
    Словник містить близько 100000 слів і словосполучень. У ньому подаються відомості про наголошування слів і словоформ, привернуто увагу до особливостей словозміни та написання як слів, так і сталих словосполучень.
    Словник зорієнтований на учнів, учителів та всіх тих, хто вивчає українську мову й прагне досягти високого рівня культури мовлення.
  5. Новітній повний довідник школяра.
    У довіднику подана повна інформація з основних шкільних предметів: математика, фізика, хімія, біологія, географія, українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова.
    Видання підготовлено відповідно до сучасних вимог шкільної програми.

Шкільна бібліотека запрошує учнів, вчителів, батьків ознайомитися з новими довідковими виданнями і використовувати їх при підготовці до уроків.

З.П. Скляренко,
завідувач бібліотекою

Нові довідкові видання у шкільній бібліотеці Нові довідкові видання у шкільній бібліотеці Нові довідкові видання у шкільній бібліотеці Нові довідкові видання у шкільній бібліотеці