Пам’ять про минуле дає надію на майбутнє…

17 січня зав. бібліотекою Скляренко З.П. підготувала для учнів 6Б огляд  літератури за тематикою «Кіровоградщина у Другій світовій війні», присвячений визволенню нашого міста від німецько-фашистських загарбників. З представленої літератури діти дізнались про героїв підпільників і партизан, про їхні героїчні подвиги , що наближали перемогу.

Книга Ю. Матівоса «Сторінки безсмертя» присвячена немеркнучому подвигу воїнів.

Зацікавила учнів «Книга пам’яті України. Кіровоградська область», в цій книзі діти находили відомості про своїх загиблих рідних.

Книга «Велика війна 1941-1945. Кіровоградський вимір» вразила своїми унікальними документами, рідкісними фотографіями та щемливими спогадами  про пережите.

Газетно-журнальні матеріали розповіли про військовий наступ нашої армії, про командирів, офіцерів, рядових солдат, чиї імена носять вулиці нашого міста.