Поетичні зустрічіПоетичні зустрічіПоетичні зустрічі17 грудня учні 9-х класів Мажона Хупенія, Яна Луцевят, Вікторія Дротенко, Анастасія Терентьєва, Олена Мельніченко, Владислав Кравченко, Людмила Миронюк взяли участь у презентації альманаху «По волнам лирики» літературного об’єднання «Парус».

На захід були запрошені Кіровоградські поети Євгенія Меншикова та Наталя Гліжинська, які познайомили учасників зі своєю творчістю. З натхненням вірші поетів продекламували шестикласники Катерина Неізжала, Віктор Вовненко, Максим Мошак.

Євгенія Меньшикова запросила юних поетів-початківців до об’єднання і запропонувала їм допомогу в написанні віршів.

Поетеса Наталя Гліжинська, яка є ще й художницею, розповіла учням про своє творче кредо, про те, як її перші творчі кроки підтримували досвідченіші поети.

Для читачів шкільної бібліотеки Євгенія Іванівна подарувала свій альманах «По волнам лирики», а також книги Валентини Шрамко «Космическая сказка», Володимира Боська «Історичний календар» та поетичну збірку Лариси Кокіної «Про Кіровоград»

По завершенню учні подякували поетесам за красиве спілкування з ними.