Тарас Шевченко – для насТарас Шевченко – для насТарас Шевченко – для нас14 березня учні 5Б класу у співдружності з класним керівником Тунік С.Г., бібліотекарем Скляренко З.П. та учителем української літератури Бойко О.С. продемонстрували свій творчий проект «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Діти досліджували літературні матеріали про життя і творчість Тараса Шевченка, його мистецьку та літературну спадщину.

Учні занурились в атмосферу дитинства Тараса, проникливо читали вірші та виконували пісні на слова його поезій.

Яскравою була інсценізація «Дитинство Тараса», яку представили Лілія Бикова і Костянтин Бобоша.

Цікавою була сторінка журналу, де учні розповідали про Тараса-художника і демонстрували слайди з його картинами. А ще діти дізналися про те, як високо шанують славетного Кобзаря в Україні й у всьому світі.