Цікава зустріч з поетесою

Завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко запросила до нашої літературної світлиці поетесу з Кропивницького Валентину Саєнко.

Гарне поетичне представлення творчості нашої гості підготували учні 4В класу зі своєю вчителькою Інною Прокопенко.

Валентина Лазарівна презентувала сигнальний варіант своєї нової книжки для дітей «У нашому дворі». Тематика віршів збірки  різноманітна. Діти із захопленням слухали гумористичні вірші про своїх ровесників, про різних тваринок, про природу,  про те, як народжується вірш.

Під кінець зустрічі учні буквально засипали Валентину Лазарівну своїми питаннями.

Деякі учні звернулись до поетеси за порадою щодо створення віршів і отримали слушні настанови про те, як треба рифмувати та багато іншого.

Знайомство з книгою Валентини Саєнко «У нашому дворі» збагатило  наших учнів знаннями про тваринний світ, відносинами між однолітками, а гумор звеселив та підняв настрій.