16 травня – урочисте відкриття нашої оновленої бібліотеки і читальної зали.

До цієї важливої події в історії школи учні готувалися заздалегідь, підбираючи в подарунок книги для рідної відремонтованої скарбниці знань. «Той, хто володіє інформацією, володіє світом, – нагадав відомий постулат директор Борис Набока, звернувшись до маленької дружної сім’ї молодших класів. – Якщо будете володіти інформацією з математики, краєзнавства, української мови, літератури, то матимете успіх у житті».

До збагачення бібліотечного фонду долучився кожен учень, а найактивніших нагороджено грамотами: Аліну Семеник, Катерину Ліхачову, Маргариту Гребенкову, Софію Шевченко, Аріану Царенко та багатьох інших. Акцію підтримали, звісно, і педагоги: Борис Набока, Валентина Мосейчук, Катерина Хомутовська, інші вчителі. Завідувач бібліотеки Зінаїда Скляренко подякувала всім за активність та одразу ж запросила до ошатної читальної зали у безмежний світ книги.

А юна поетеса Вікторія Сокуренко (5А) написала в честь свята віршик:

«Бібліотека – це східця до знань, вона розповідає про наш рідний край,
І всі книжки, які є на Землі, принесли для учнів великі й малі».

У нову бібліотеку – цікаві книги! У нову бібліотеку – цікаві книги! У нову бібліотеку – цікаві книги! У нову бібліотеку – цікаві книги!