З рідним словом міцніє держава

Мовознавчу ігротеку для учнів 5Б класу підготувала завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко, головним арбітром була вчитель української мови Ірина Бігун.

У ході заходу діти отримали інформацію про започаткування свята «День української писемності та мови», про Преподобного Нестора Літописця і його книгу «Повість минулих літ», про видатного мецената і громадського діяча Петра Яцика та його ідею щорічно проводити Всеукраїнський конкурс з української мови.

Конкурсний марафон захопив учнів. Учасники намагались точно і без помилок повторювати українські скоромовки, продовжували прислів’я, перекладали  українською мовою, добирали епітети до слів.

Найактивнішими учасниками стали Родіон Бурлаков (нагороджений книгою «Історія русів»), Артем Артеменко, Софія Філатова, Валерія Должикова, Анна Медведєва.

Отож, діти отримали чудову нагоду перевірити свої знання з української мови та вкотре переконатися, що без мови немає держави.