Зустріч з книгою – це святоПід таким гаслом пройшла зустріч кіровоградської поетеси Катерини Рибченко з учнями 3А та 3Б класів (класні керівники Світлана Чиграй, Світлана Ніколенко).

Не одне покоління учнів нашої школи знайомі з її книгами: «Наука для онука», «Земний уклін тобі, Вкраїно», «Приключения Иллюшки и его друзей». Вірші Катерини Рибченко вчать дітей любити Батьківщину, рідну мову, Шевченкове слово. Особливо подобаються учням вірші з циклу про хлопчика Іллюшку, які написані в гумористичній формі.

Під час зустрічі діти читали вірші поетеси, задавали багато питань стосовно її творчості.

Катерина Рибченко розповіла про свої нові книги, які незабаром вийдуть у світ, з яким обов’язково познайомить читачів школи.

Зустріч з книгою – це свято Зустріч з книгою – це свято Зустріч з книгою – це свято Зустріч з книгою – це свято