Велелюдно і урочисто шкільна громада відзначала ювілей Великої Перемоги. Почесними гостями свята з нагоди 65-річчя Великої Перемоги, 25-річчя заснування музею «Визволення міста Кіровограда від німецько-фашистських загарбників» та встановлення Пам’ятного знаку на шкільному майдані були:

Пузаков Володимир Тихонович – міський голова.
Дем'янчук Вікторія Олександрівна – народний депутат України.
Зуєв Володимир Савелійович – генерал-майор, керівник волонтерського центру.
Бахін Борис Петрович – генерал-майор, почесний голова спілки ветеранів військ спецназу ВДВ.
Романов Михайло Авдійович – полковник, голова правління спілки офіцерів України.
Гусєв Володимир Васильович – полковник, голова ветеранської організації військ спецназу ВДВ.
Краснокутський Володимир Олексійович – майор, голова клубу «Ветеран».
Рожков Костянтин Семенович – ветеран війни, почесний член ради клубу «Пошук».
Барабуля Микола Іванович – начальник управління культури міської ради.
Кокош Олександр Григорович – голова правління організації «Автоветеран».
Сердюк Оксана Миколаївна – завідуюча краєзнавчого відділу центру туризму, випускниця школи.
Аношкін Микола Іванович – директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Кузнєцов Анатолій Миколайович – голова Кіровоградського товариства російської культури «Русь».
Корінь Тетяна Валеріївна – головний редактор газети «Освітянське слово», випускниця школи.

65 років Великої Перемоги 65 років Великої Перемоги 65 років Великої Перемоги 65 років Великої Перемоги