День Соборності в 22 школі

20 січня в залі патріотичного виховання відбулася святкова лінійка з приводу Дня Соборності України.

Директор Борис Набока розповів про зв'язок нашого земляка Володимира Винниченка, який навчався в приміщенні, де потім була 22 школа, із Подією проголошення Акту Соборності України.

Керівник клубу «Юний журналіст» Василь Левицький пояснив коротко про значення цього 22 січня 1919 року для кожного з нас, жителів сучасної України.

Педагог-організатор Марина Лазовік та учитель трудового навчання Алла Полунчукова разом із дітьми створили патріотичний клейнод із написом «22 січня – День Соборності України» і розмістили його у центральній залі школи.

Я вважаю, що ця лінійка була дійсно патріотичною. Учні спільно з учителями стали в коло, взявшись за руки, та заспівали Гімн України.

Володимир Кочетков, 7Б,
фото Яни Брусенцевої, 7А

День Соборності в 22 школі День Соборності в 22 школі День Соборності в 22 школі День Соборності в 22 школі