18 листопада, напередодні Дня Свободи та Гідності, діти, вчителі та гості згуртувалися в дружнє літературно-пісенне коло. Актова зала була прикрашена прапорами України, міста та школи, майстрині школи Алла Полунчкова та Марина Лазовік виготовили Прапор Гідності та Свободи, який вперше був представлений шкільній громаді.

На початку зустрічі поіменно назвали всіх наших випускників, які стали сучасними Захисниками України та батьків, які боронять нашу Вітчизну.

Борис Набока прочитав вірш «Молитва». Шевченкову тематику продовжив Валерій Прядун. Підхопили естафету й інші учителі: Ірина Бігун, Марина Лазовік, Василь Левицький… Чудово читали вірші та співали: Іван Луцюк (7А), Марія Дерев’янко (8А), Катерина Потривайло (8А), Тетяна Гаряча (8А), Карина Бєлова (8Б), Крістіна Гончаренко (8Б), Лілія Бикова (9Б), Валерія Борисенко (9Б) та багато інших.

Фольклорно-аматорський ансамбль «Гірничанка» виконали пісні «Ми – родина», «Пісня рідного краю».

Захід вийшов по-особливому щирим, сердечним, щемким. Дякуємо всім за таке чудове патріотичне свято!

Анна Варакута, юний журналіст,
фото автора

День Свободи і Гідності в дружньому колі День Свободи і Гідності в дружньому колі День Свободи і Гідності в дружньому колі День Свободи і Гідності в дружньому колі