Діти – за свободу Надії Савченко

10 березня ми взяли участь у флеш-мобі «Без Надії нема весни». Директор Борис Набока на лінійці для учнів 6-9 класів підкреслив, наскільки важливо підтримувати нашу українську героїню Надію Савченко. Діти тримали в руках написи «Свободу Надії Савченко», «Надія є», «Free Savchenko» та інші, а дев’ятикласники розгорнули прапори України.

Про велике значення розуміти ситуацію, в якій нині опинилася Україна (а разом із нею і Надія Савченко) висловили вчителі Ірина Бігун, Людмила Тарасенко, Марина Лазовік. Учениця Марина Хорхордіна проникливо заспівала пісню «По діброві вітер виє…».

Було видно, як діти перейнялися становищем, у якому опинилася наша відважна льотчиця. Але ми упевнені, що визволимо Надію! Слава Україні!

Павло Панін, 6Б,
Олександр Рябченко, 9А,
фото Володимира Кочеткова, 6Б

Діти – за свободу Надії Савченко Діти – за свободу Надії Савченко Діти – за свободу Надії Савченко Діти – за свободу Надії Савченко