Колір війни червонийПідтримуючи довготривалу акцію «Зірка пам’яті», напередодні Дня Перемоги в нашій школі відбулася читацька конференція за творами Костянтина Врадія-Береста, присвячена подвигу підпільників і партизан Кіровоградщини. В ній взяли участь учні 10-го класу (керівник – Наталія Рябуха), 11-го, 6Б, завідувач бібліотеки Зінаїда Скляренко, вчитель історії Світлана Алєксандрова.

Учасникам конференції була представлена електронна презентація про Костянтина Береста – учасника Великої Вітчизняної війни, письменника, краєзнавця, дослідника історії партизанського руху на Кіровоградщині.

Літературно-музична композиція, яку створили учні 10-го класу: Маргарита Самойлова, Мажона Хупенія, Олександр Альошин, Юрій Шевельов, Анна Шамрай, Ольга Шафранська, Юлія Комісарева, допомогла відчути подих важкої епохи середини минулого століття.

Під час конференції обговорено книги: «Дівчина з Родниківки», «Патріоти», «Вогонь із Холодного Яру», «Патріоти Кіровоградщини у ворожому тилу». Учні ділилися розповідями про своїх прадідів – учасників Великої Вітчизняної війни – отже, пам'ять про захисників краю бережеться і передається з покоління в покоління.

Автор подарував свої книги шкільній бібліотеці, і нині в ній діє виставка, присвячена Дню Перемоги.

Колір війни червоний Колір війни червоний Колір війни червоний Колір війни червоний