Конкурс стройової підготовки та пісні

Команда нашої школи взяла участь у міському військово-патріотичному конкурсі учнівської молоді «Майбутній захисник України».

Учні Карина Ламанова– 9А (капітан), Варвара Тимчук – 8А, Катерина Ліхачова – 8Б, Наталя Семеник – 9Б, Анастасія Семеник – 9Б, Катерина Романенко – 7А, Анастасія Дерій – 9А, Ксенія Мацола – 9А, Єлизавета Печенюк – 7А, Єлизавета Луценко – 8А, Анастасія Прядко – 7А, Поліна Ганіч – 8А, Тетяна Клюконос – 7А, Михайло Стах – 9А показали зразкове виконання елементів стройової підготовки та пісні у складі загону, а також злагодженість дій.

Учасники конкурсу та вчителі-куратори Борис Набока, В’ячеслав Сабадир, Людмила Осіпова вкотре довели, що військово-патріотичне виховання та спортивна підготовка учнів у школі – на високому рівні.

Конкурс стройової підготовки та пісні Конкурс стройової підготовки та пісні Конкурс стройової підготовки та пісні Конкурс стройової підготовки та пісні