Кращі в спорті

4 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, відбулися спортивні змагання «Україна – єдина країна». У спартакіаді взяли участь команди з 7, 16, 33 та 22 шкіл.

«Якщо ти хочеш перемогти інших, кожен день маєш перемагати себе! – звернувся до спортсменів на початку змагань наш директор Борис Набока. – Участь у спортивних змаганнях сьогодні – запорука готовності завтра захистити нашу Вітчизну!»

Учні змагалися у підтягуванні, естафеті з елементами баскетболу, комбінованій естафеті, комплексній силовій вправі, перетягування каната.

Згідно результатів місця розподілилися наступним чином: І місце – школа №22, ІІ – школа №16, ІІІ – школа №7, IV – школа №33.

У підсумку всі хлопці мали можливість встановити свої особисті рекорди і перемогти себе.

Карина Білова, 7Б

Кращі в спорті Кращі в спорті Кращі в спорті Кращі в спорті