Люди Правди

27 листопада бібліотекар Зінаїда Скляренко повідала учням 5А класу про трагічну сторінку історію нашого народу – Голодомор 1932-1933 років. Діти дізналися, чому українців виморювали голодом і хто не мовчав про один із найбільших злочинів у минулому столітті. Це релігійний діяч Андрей Шептицький, британський журналіст Гарет Джоунс, американський журналіст Вільям Чемберлен, депутат польського сейму Мілена Рудницька та багато інших поборників правди. Ми їх називаємо Людьми Правди.

Для учнів бува представлена «Національна книга пам’яті жертв Голодомору», а також книги письменників Івана Кирія «Голодна весна», Уласа Самчука «Марія».

Класний керівник Наталя Рябуха нагадала учням, що в Україні четвертої суботи листопада відзначається День пам’яті жертв голодоморів, та закликала школярів узяти участь у всеукраїнських та міських заходах.

Олександр Ніколаєнко,
Вероніка Кас’яненко, 5А