Ми пам’ятаємо. Історія поколіньМи пам’ятаємо. Історія поколіньМи глибоко шануємо історію нашої держави, зберігаємо пам'ять про подвиги наших дідів, бабусь, прадідів, прабабусь на фронтах Другої світової війни.

У родинах багатьох учнів нашої гімназії бережно зберігаються фотографії, нагороди, фронтові листи про рідних, які воювали, захищаючи країну від нацистських загарбників.

Фронтові історії, історії подвигу, історії життя протягом війни, почуті від старших та озвучені дітьми, доповнюють спільну історію Великої перемоги, не дозволяють забути її гірку ціну.

Сьогодні ми знову відстоюємо свою свободу і незалежність. Із зброєю в руках на Сході захищають рідну землю онуки і правнуки солдат Другої світової. Час і наша вдячна пам’ять об’єднують Героїв, які не вмирають. Адже український народ – народ нескорених.

Педагоги гімназії щиро вдячні батькам та учням, які долучилися до челенжу «Історія поколінь» до75-ї річниці Перемоги над нацизмом.

Витоки національно-патріотичного виховання дивіться на сторінках газети «Alma mater».