У День Соборності України учні школи разом зі своїми вчителями згадували, як 100 років тому було підписано Акт про воз’єднання Карпатської та Наддніпрянської України.  З великою  цікавістю ми переглянули фрагменти старих документальних фільмів про події на Софіївській площі в Києві у далекому 1919 році. Вдивляючись у радісні обличчя українців, які були учасниками тих історичних подій, можемо сказати, що та ж радість сьогодні охоплює і нас. Ми такі ж горді, вільні та незалежні!

У всіх класах 22 січня до Дня соборності пройшли єдині тематичні уроки «Україна незалежна, соборна і неподільна». Протягом тижня діти малювали, розповідали поезії, переглядали урочисті ролики з інтернету, відвідували тематичну виставку в шкільній бібліотеці, готували матеріали про відомих українців, які віддавали своє життя за омріяну незалежність та соборність. Усім учням сподобалося бути учасниками символічного живого ланцюга.

Ми поважаємо та любимо свою Батькiвщину! Ми поважаємо та любимо свою Батькiвщину! Ми поважаємо та любимо свою Батькiвщину! Ми поважаємо та любимо свою Батькiвщину!