c_200_150_16777215_00_images_articles_2018_2018-04_2018-04-16_aleja-00-full.jpg

Випускники разом із учителями створили біля школи Алею Миру. 12 квітня за ініціативи депутата міської ради Григорія Сергієнка та голови ветеранської організації Гірничого Бориса Набоки ми розпочали висаджування дерев, а сьогодні – вже заклали мало не цілий парк! В основному садили наші випускники – дев’ятикласники, але зголосилися підтримати цю благородну акцію й інші.

Ми взяли до рук лопати, граблі, відро з водою, вирили ямки… Нам допомагали учителі Ірина Бігун, Борис Набока, Валерій Прядун, Євген Лазовік, Василь Левицький. Ми садили деревця обережно, з добрими намірами. Борис Стефанович порадив нам восени ще посадити дерева.

Ми як випускники, залишаємо гарний слід у школі. Дерева будуть рости, рости – а потім ми прийдемо і згадаємо: «О, а це ж ми посадили!..

Посадив і своє Дерево Миру Іван Беспалов, чий батько героїчно загинув у зоні антитерористичної операції. Ми пам’ятаємо та цінуємо подвиг наших військовослужбовців. І наша Алея Миру буде зберігати в собі світлу пам'ять про українських воїнів та наше мирне майбутнє.

Багато хто з наших батьків захищають нас на фронті, щоб у нас тут був мир. Ми безмірно вдячні їм за це. Завершили висадку cловами «Хай буде мир!», яку сказали всі хором. Сподіваємося, що цього року в Україні запанує мир, а наші кленочки – будуть рости здоровими.

Данило Жуков, 9А,
Іван Луцюк, 8А