21 червня діти табору «Барвінок» почули історії про звитягу та доторкнулися до бойових реліквій.

Напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні директор Борис Набока показав свої родинні ордени та медалі. «Мої батько і мати – учасники війни, і тому в них багато орденів та медалей. Кожна бойова реліквія – як ікона для мене, – підкреслив він. – Дуже важливо пам’ятати історію попередників – так ми матимемо право виборювати свободу, захищати рідну від будь-якого агресора».

Завтра на шкільному майдані відбудеться лінійка пам’яті. Ми покладемо квіти в пам’ять про загиблих на фронтах найбільшої і найтрагічнішої війни в історії людства.

«Якщо одне покоління пам’ятає і передає пам'ять наступному поколінню, тоді наша історія вічна», – підкреслив директор школи.

Пам’ять в орденах і душах Пам’ять в орденах і душах Пам’ять в орденах і душах Пам’ять в орденах і душах