Протягом тижня всі учні та вчителі вшановували пам’ять героїв, які віддали життя за незалежність України. Учні переглядали документальні фільми на класних годинах, були учасниками лінійок пам’яті, які провів вчитель школи, голова ветеранської організації Гірничого Борис Набока.

Завданням учителів є донесення до сучасних учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року, у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Пам’ятаємо – навчаємося – перемагаємо Пам’ятаємо – навчаємося – перемагаємо Пам’ятаємо – навчаємося – перемагаємо Пам’ятаємо – навчаємося – перемагаємо