Підтримка для героїв16 лютого учні нашої школи під наставництвом педагога-організатора Ліліт Карапетян влаштували для поранених військових АТО концерт. Нам допомагали волонтери громадської організації «Серця матерів» Ірина Шаповалова та Антоніна Чигирин.

Дорогою в маршрутці ми виконували гуртом Гімн України, «Заспіваймо пісню за Україну», «Все буде добре» та інші українські пісні.

Ми прагнули підтримати наших захисників і подарувати їм концерт, який ми підготували для них. Переступаємо поріг госпіталю. Витираємо сльози. І заходимо в палати до поранених, дякуючи їм, роздаємо пакунки з домашнім печивом, пиріжками, млинцями, цукерками, вареннями та іншим. Незабаром бійці збираються на четвертому поверсі, де ми будемо проводити концертну програму. Знову витираємо сльози – і з теплими посмішками даруємо нашим воїнам почуття затишку, спокою, єдності.

Перша пісня, яка залунала для бійців АТО, – це славетна «Черемшина» у виконанні лаурета багатьох музичних конкурсів Марини Хорхордіної (7А). Її тато вже давно на варті нашої Батьківщини – служить в АТО. А вона тут, у тилу, мужньо підтримує його і таких, як він. Підхопив естафету Олександр Данільченко (8А),висловивши непокору ворогам у вірші Мирослава Вересюка «Гадаєш ти мене образив, коли бандерівцем назвав?».

Учениця Ярослава Почтарьова (10 клас), яка минулого року переїхала з Донбасу, зіграла для захисників України на саксофоні чуттєву композицію «Feelings». Її однокласниця Анастасія Марущак вразила хлопців своїм потужним голосом під час виконання «Заспіваймо пісню за Україну»; Маргарита Бігун та Ксенія Данільченко заспівали «Повертайся, солдате». Вікторія Куца та Вадим Яценко подарували популярну нині пісню Ляписа Трубецкого «Я верю».

Юлія Гончаренко (8Б), Лілія Бикова (7Б) та Марія Сакура (7Б) виконали запальний танок під знакову композицію «Повертайся живим». «У вас підростає надійна зміна» – підкреслила по завершенні концерту волонтер Антоніна Чигирин. Насамкінець кожному українському воїнові ми подарували валентинки у вигляді жовто-синього серця (створені учнями початкових класів), ангелочків із бісеру (зроблені А. Марущак), ангеликів (від К. Данільченко) та побажали нашим захисникам сили, здоров'я і перемоги.

«Слізьми нічого не зміниш, – каже один із бійців у розмові з нами. – Наш батальйон має їхати в АТО вже цього тижня. І я разом із ним поїду. І знов повернуся, бо рано чи пізно будь-яка війна закінчується».

Ми дослухаємося до кожного слова, сказаного нашими мужніми захисниками. «Я, наприклад, одружився в АТО, – розповідає свою історію сержант 34-го мото-піхотного батальойну Костянтин Іщенко. — Там познайомився з дівчиною – зараз вона переселилася з Донбасу в спокійніше місце. А я воюю за неї, воюю за Україну. Ми можемо захистити рідну землю! Правда буде за нами. Ми відчуваємо турботу всього народу, але техніки замало. Перемога буде за нами!»

Між іншим, такі, як Костянтин, героями себе не вважають – але для нас вони Герої з великої літери. Ми гордимося нашими бійцями, бажаємо їм перемоги і жаги до життя.

«Кожен підтвердить, що концерт був дуже щирий і проникливий. Думаю, для дітей це був один із найважливіших виступів у житті, – підкреслила Ліліт Карапетян. – Я була приємно вражена серйозним налаштуванням дітей – всі поставилися украй відповідально, розуміючи, перед ким виступаємо. Це була справжня підтримка для наших героїв!».

PS. Запрошуємо познайомитися з інформацією про наш захід на сайті електронної газети «Перша» від 18 лютого 2015 року.

Лілія Бикова, Олександр Данільченко, Марина Хорхордіна,
фото Олександра Рябченка

Підтримка для героїв Підтримка для героїв Підтримка для героїв Підтримка для героїв
Підтримка для героїв Підтримка для героїв Підтримка для героїв