Пісня підтримує нашого випускника

23 квітня на вечорі патріотичної пісні «Веде нас в бій» борців упавши слава!» збирали кошти на допомогу випускникові нашої школи.

Захід був побудований у формі представлення історії боротьби українського народу за волю: часи козацької держави, українських січові стрільці, Холодноярська республіка, Крути, УПА – і, тепер, нинішня російсько-українська війна. Документальні хроніки поєдналися з поезією та народною піснею: «Лента за лентою», «Ти сам собі країна!» та ін. «Українська пісня з воїнами завжди: і в хвилини радості, і в миті скорботи», – підкреслив під час заходу воїн АТО Костянтин Поляков.

Випускниця нашої школи Марія Моренко виконала пісню зі словами: «Хлопці, підемо – боротися будемо за Україну, за вільні права!». По закінченні заходу всіх запросили придбати ексклюзивні шоколадки з написами «Я українець», «Все буде добре» та долучитися до збору коштів на підтримку пораненому в АТО Вадиму Довгоруку – випускникові нашої школи.