Привітання народного героя України

Рідна моя школо! Мені сьогодні надзвичайно приємно знову опинитися в цих стінах, де я провів своє безтурботне шкільне дитинство. Пройшло лише 8 років, як я покинув шкільну парту, а вже так багато подій відбулося у моєму житті. Останні 2 роки – це випробування, які я подолав, захищаючи рідну землю.

Я не можу вповні передати, що я відчуваю сьогодні при зустрічі з Вами, шановні мої вчителі, скажу лише одне – це Ви виховали мене патріотом, Ви, і моя мама, яка теж учитель.

Я воював за нашу свободу і незалежність, за світле майбутнє нашої України.

Хочу, щоб молодь не зраджувала нашим ідеям, берегла, щоб цей крихкий, як з’ясувалось, мир.

Радію, що наша зустріч відбулася напередодні Різдва Христового, коли кожен бажає добра один одному. Добра Вам миру, здоров’я і гарних учнів!

Вадим Довгорук, випускник 2008 року

Привітання народного героя України Привітання народного героя України Привітання народного героя України Привітання народного героя України