8 травня наша школа відзначила День пам’яті та примирення. «Ця дата, яка проходить крізь нашу пам'ять, біль, наші родоводи» – зазначив на початку загальношкільної лінійки Борис Стефанович Набока. Таким чином ми проявляємо свою повагу до історичних подій.

Наші попередники в Другій світовій війні жертвували не лише своїм здоров’ям, а й власним життям. Ми щиро вдячні їм, для нас всі вони – герої. Наші сучасники продовжують  захищати нас, боронячи Україну на сході нашої держави.

Цього разу ми співали головну пісню України без музичного супроводу, і гімн вийшов дуже зворушливим. Хвилиною скорботи поіменно назвали місцевих ветеранів війни, вшанували пам'ять всіх, хто захищав нашу країну. Нагадаємо, що в пам'ять про бійців ми посадили в шкільному саду Алею миру. Ми підтримуємо гасло «Пам’ятаємо. Шануємо. Перемагаємо».

Також призер міського військово-патріотичного конкурсу «Майбутній захисник Вітчизни»команда «Амазонки» показали майстер-клас із марширування.

Директор Тетяна Василівна Бутакова підкреслила під час заходу. «Дуже правильно, що ми передаємо з покоління до покоління пам'ять і шану про тих, хто боронив нашу землю. Тепер ви, дорогі діти, – це майбутнє нашої країни!».

Привітала з сьогоднішнім днем директор Станції юних техніків Вероніка Валентинівна Сурмач, а також вручила грамоти дітям-переможцям. «Своїми досягненнями ви показуєте шану до батьків», – зазначила вона.

Попередньо на шкільний майдан з нагоди події Дня пам’яті та примирення вийшли першокласники.

А насамкінець всіх запросили на завтрашнє свято 9 травня, яке розпочнеться об 11.00 на центральній площі Гірничого.

Анна Волошина, 5В,
Олександр Сідорчук, 8А

Шанобливий День пам’яті та примирення Шанобливий День пам’яті та примирення Шанобливий День пам’яті та примирення Шанобливий День пам’яті та примирення