На першому уроці, присвяченому до 25-річчя Незалежності України, учителі поспілкувалися з учнями  про нашу Батьківщину.

Кожен учитель провів урок по-своєму, однак всі – щиро і віддано. Учні початкових класів пригадували символи держави: герб, гімн, прапор, жовте поле, синє небо… Але діти зауважили, що не скрізь небо блакитне – над Донбасом воно, на жаль, нечисте.

Проте як юні волонтери ми допомагаємо відновлювати порядок на нашій землі. Ми плели маскувальні сітки, створювали власноруч подарунки для наших захисників. Відтак ми на ділі працюємо над тим, щоб Україна була незалежною, непереможною, гарною і щасливою!

Щоб у серці жила Батьківщина: нотатки з першого уроку Щоб у серці жила Батьківщина: нотатки з першого уроку Щоб у серці жила Батьківщина: нотатки з першого уроку Щоб у серці жила Батьківщина: нотатки з першого уроку