Шляхами героїв

13 жовтня напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та першої річниці Дня захисника України учнівський парламент провів акцію вдячності.

Єлизавета Чепель, Діана Панченко, Анастасія Смеюха (9А), Анастасія Мацак, Анастасія Марущак, Анна Бабірад (11 клас) разом з педагогом-організатором Анною Войцеховською завітали до учнів 1-5 класів. Вони нагадали дітям про історію та значення свят. Водночас розповіли про козаків, патріотизм, сучасних захисників України.

«Учні початкових класів недавно здавали овочі та фрукти для дітей-сиріт, воїнів АТО – отже, вони теж волонтери, патріоти своєї країни!» – підкреслила одинадцятикласниця Анна Бабірад.

«Крім того, ми започатковуємо низку заходів, покликаних відроджувати українські національні традиції», – зазначила її подруга Анастасія Марущак.

Подяка вчителям, які сприяли в проведенні акції.

Педагог-організатор Анна Дмитрівна подякувала всім за активну участь у суспільному житті школи.

Діана Панченко, 9А,
фото: Олександр Данільченко, 9А, Олександр Коваленко, 9Б