Сітка-захисницяМи 3 березня разом із учителем трудового навчання Тетяною Степановою, волонтерами Іриною Шаповаловою та Антоніною Чигириною створювали маскувальну сітку. Також до нас приєдналися Зоя Зайцева, Ірина Сотник, Любов Галушка, сини яких закінчили нашу школу.

Ми різали камуфляжну тканину на стрічки, а потім вплітали їх у каркас. Це ми робимо для того, щоб сітка захистила наших воїнів на війні. Вона буде накривати їхню техніку та їх самих на позиціях.

Взимку ми робили сітку з білих стрічок, щоб колір збігався зі снігом. А зараз, коли настала весна, ми плетемо з темно-зеленої тканини – тобто, кольору дерев, трави.

На перервах нам допомагають учні 6–8 класів.

Особливу подяку висловлюємо Сергію Зарубіну, який постійно надає нам тканину для маскувальних сіток.

Ми бажаємо нашим воїнам, щоби вони поверталися додому живими, а всім нам зичимо перемоги.

Лілія Бикова,
фото Ксенія Хоменко, 7Б