Спортивна школа – здорова нація! Спортивна школа – здорова нація!

24 квітня відбулося спортивне свято – турнір зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Турнір був приурочений до Дня перемоги в Другій світовій війні, а його гаслом став вислів: «Наше здоров’я в наших руках». У спортивній залі школи зібралася спортивна еліта області: Микола Аношкін, голова міського осередку громадської організації «Спорт для всіх»; Євген Янчуков, заслужений тренер із настільного тенісу; Юрій Жовтенко, директор дитячо-юнацької спортивної школи №1, Людмила Місько, заступник директора ДЮСШ №1; Вікторія Жовтенко, майстер спорту. Забезпечили проведення спортивного заходу наші вчителі фізичної культури: Людмила Осіпова, Вячеслав Сабадир, Богдан Зіненко, Олександр Забілястий.

Співорганізаторами виступили депутати учнівського парламенту (радники Ірина Бігун та Євген Лазовік) та голова ветеранської організації Гірничого Борис Набока. У своєму привітанні він нагадав, що наш заклад освіти є школою олімпійського виховання, а учні нещодавно підтвердили свою спроможність, дійшовши до фіналу загальноміських змагань «Спортивне місто – здорова нація». Також Б. Набока від Народного Героя України, випускника нашої школи Вадима Довгорука, вручив пам’ятну медаль «КІБОРГИ.UA»

Спортивний діяч Микола Аношкін вручив подяку педагогічному колективу, Людмилі Осіповій та Борису Набоці «за значний внесок у розбудову олімпійського руху, впровадження олімпійської освіти в дусі олімпійських ідеалів».

З кожного класу вибрано двох дівчат та двох хлопців. Змагання проходили жваво.

Cеред 2-3 класів переміг 3Б, набравши в сумі 135 відтискань. Серед 4-5 – 4А (162 рази), з 6-7 – 7Б (134 відтискання), з 8-9 – 8А (171 відтискання).

Серед учнів 2-3 класів особисті результати наступні – дівчата: Марія Хамраєва (2Б) – І місце, Анастасія Трофімова (3Б) – ІІ місце, Софія Філатова (3Б) – ІІІ; хлопці: Владислав Урсатій (3Б) – І місце, Максим Колеснік (3В) – ІІ, Олексій Трофімов (3Б) – ІІІ.

Серед 4-5 класів результати такі. Дівчата: Аріанна Зав’язалова (4Б) – І місце, Діана Бондаренко (5Б) – ІІ, Ніколь Ковбасюк – ІІІ; хлопці: Максим Прокопенко (4А) – І місце, Ілля Демченко (4А) – ІІ, Дмитро Волков (5В) – ІІІ.

Серед 6-7 – дівчата: Марія Негара (6А) – І, Діана Чеканова (6Б) – ІІ, Софія Шевченко (7Б) – ІІІ; хлопці: Давид Карапетян (6А) – І, Сергій Бабич (6Б) – ІІ, Іван Тоніченко (7А) – ІІІ.

Серед 8-9 класів – дівчата: Ксенія Мацола (8А) – І, Катерина Потривайло (9А) –ІІ, Марія Жмарьова (9А), Іван Луцюк (8А) – І, Євген Фоменко (8А) – ІІ, Андрій Плахотнюк (9А) – ІІІ.

Абсолютним рекордсменом змагань став Максим Прокопенко, який зробив 77 відтискань! Оце справжня сила, міць та витривалість!

Кожен переможець отримав диплом, а клас-переможець – книгу про олімпійський спорт. Організатори змагань висловили сподівання, що хтось із учасників у майбутньому принесе Україні олімпійські медалі та прославить рідну школу.

Карина Білова,
голова учнівського парламенту

Спортивна школа – здорова нація! Спортивна школа – здорова нація! Спортивна школа – здорова нація! Спортивна школа – здорова нація!