25-річча Незалежності України відзначала вся наша школа.

Незважаючи на те, що учні перебувають на канікулах, вони залюбки відвідали школу напередодні свята, привітали один одного і вчителів зі святом, прикрасили шкільні стенди патріотичною символікою виготовленою власноруч і оздобили вікна нашої школи вітражами з привітаннями, які патріотично зустрічатимуть всю шкільну громаду на початку нового навчального року. Діти фотографувались на пам'ять про це знаменне свято вбраними у вишитий одяг у народному стилі, вшанували пам'ять Героїв нашої Батьківщини.

В День Державного Прапора учні поспілкувались про значення цього символу, згадали історію стягу, що він символізує.

24 серпня в День Незалежності вчителі взяли участь у святковій ході центром міста з 25-метpoвим pушником із вишитим текстoм Гімну Укpaїни, який кpoпивничaни вигoтoвили дo Дня Незaлежнoсті Укpaїни.

Урочисто і незабутньо відсвяткувала наша школа День Народження нашої молодої України! Ми пишаємося своєю Незалежністю! Ми горді тим, що ми – Українці!

Свято Незалежності у школі Свято Незалежності у школі Свято Незалежності у школі Свято Незалежності у школі