14 квітня ми відвідали музей 3-го полку спецпризначення.

Сергій Костенко, голова обласної молодіжної громадської організації «Пробудження – Україна», організував екскурсію для того, щоб закликати та об’єднати молоде покоління для захисту Вітчизни.

Екскурсію проводив Іван Нікітчук, старший лейтенант. Після навчання у військовому училищі він уже 5-ий рік служить у Збройних Силах України. Змалку Іван хотів стати військовослужбовцем. Він брав участь у бойових діях у зоні АТО.

Нам розказали про історію створення музею, показали експонати: бойові речі (форму, зброю, фляги, каски тощо).

Учасники екскурсії зацікавлено слухали екскурсовода та фотографувалися. Також нам показали справжній парашут. Мені дуже сподобалося в цьому музеї і я думаю завітати сюди ще раз.

Наостанок ми подарували екскурсоводу малюнки учнів нашої школи – з побажанням передати їх захисникам України в зону АТО.

Володимир Кочетков, юний журналіст,
фото Олександра Данільченка

У музеї бойової слави У музеї бойової слави У музеї бойової слави У музеї бойової слави