У серці кожного з насУ серці кожного з насУ серці кожного з нас8 січня в день 69-ї річниці визволення нашого рідного міста від німецько-фашистських загарбників у військово-історичному музеї школи відбувся круглий стіл, учасники якого – вчителі, класні керівники, вихователі – обговорили проблеми розвитку музеєзнавства та краєзнавства на наступний 2013 рік, окреслили проблемні питання та намітили шляхи їх вирішення. Було затверджено план роботи музейної ради школи, а також відзначено найкращих дослідників.

Напередодні екскурсоводи школи приймали гостей – класних керівників міста Кіровограда, які переймаються організацією роботи шкільних музеїв. На зустрічі були представлені раритетні історичні матеріали, що досліджені пошуковцями в минулому році.