З волею до перемоги7 травня команда школи «Єлисаветградські амазонки» посіла І місце за краще виконання стройової пісні у ІІ міському військово-патріотичному конкурсі пісні і строю.

Учасники заходу продемонстрували свою стройову та спортивну підготовку, громадянські та моральні якості, а також отримали незабутні враження. Під чіткі команди капітана Анастасії Марущак учні зразково виконували стройові прийоми, шикувалися в колони, виконували перешикування і повороти на місці, проходили перед журі урочистим маршем з виконанням військового вітання. Учні показали злагодженість дій та дисципліну в строю.

Вітаємо із заслуженою перемогою! Прапор школи гордо майорів на святому місці нашого міста – фортечних валах.

З волею до перемоги З волею до перемоги З волею до перемоги З волею до перемоги
З волею до перемоги З волею до перемоги