23 лютого 2010 року депутати Учнівського парламенту зустрілися з військовим командиром нашого директора генерал-майором ВДВ Борисом Петровичем Бахіним. У теплій дружній атмосфері генерал розповів дітям про звитяжні подвиги радянської армії у роки Великої Вітчизняної війни, участі бригади десантників у війні в Афганістані та приклади мужності бійців Збройних сил України при виконанні миротворчих місій ООН. Учні поінформували шановного гостя про зміст та напрямки військово-патріотичного виховання школи.