14 жовтня - День народження школиДорогі діти, шановні педагоги! Прийміть вітання з нагоди вашого свята – Дня школи! Надзвичайно приємно, що традиція відзначати День школи є для Вас такою значимою. Глибоко переконана, що ваш заклад має потенціал, щоб стати одним із найкращих в місті.

Засвідчую щиру вдячність педагогам за самовіддану творчу працю у вихованні майбутніх поколінь нашої держави.

Бажаю Вам у 86 рік з дня заснування двадцять другої школи доброго здоров’я, наснаги в роботі, навчанні, успіхів і творчих перемог!

Л.М.Андреєва,
заступник міського голови

14 жовтня – знаменна дата в історії нашого народу: День Українського козацтва, свято Покрови Божої матері. Також цього дня ми відзначаємо 86-річчя нашої школи, тому для багатьох людей дане свято стало одним із головних у календарному році.

З Днем народження вітали свою «alma mater» і учнівське товариство, і нинішній склад педагогічного колективу, і викладачі, які працювали у школі не один десяток літ; згадали, звісно, і про тих, хто протягом тривалого періоду будував фундамент нашої школи, але кого вже немає з нами…

Заступник голови Ленінської районної ради, Василь Гуцу побажав: учням – здобути освіту, вчителям – терпіння, а школі – жити і процвітати, подарувавши необхідний інструментарій для фізичного загартування молоді – спортивний інвентар.

До стін рідної школи завітали ветерани педагогічної праці: вчителька математики Надія Митрофанівна Балановська (подарувала шкільній бібліотеці повне зібрання творів В.О. Сухомлинського), Раїса Іллівна Смеречинська (подарувала художню літературу для бібліотеки), Михайло Дмитрович Головчук, Євгенія Іванівна Біденко, Наталя Іванівна Юрченко.

Нагрудні знаки «Ветеран школи», які засвідчують 25-річчя служіння рідній школі, урочисто вручив директор школи: Ользі Олексіївні Руденко (вчителю фізики та математики), Світлані Миколаївні Чиграй (вчителю початкових класів), Наталі Данилівні Шуть (вчителю початкових класів), Наталі Антонівні Куцак (вихователю групи продовженого дня).

Учні літературної студії в подяку рідній освітній домівці підготували чудове виконання віршів, а члени вокальної групи «Зорепад» подарували пісні до свята.

Наостанок урочистостей директор зазначив, що і надалі педагогічний колектив буде робити все можливе, щоб примножити освітні досягнення школи, виховувати дітей достойними громадянами своєї держави.

В.В. Левицький,
керівник «Клубу журналістики»

14 жовтня - День народження школи 14 жовтня - День народження школи 14 жовтня - День народження школи 14 жовтня - День народження школи